Hoşgeldiniz...
Hakkımızda


Hakkımızda
 
Amacımız; 'farkı farkedebilenlerin tercihi' olmaktır.
 
    Yazılana, söylenene değil yapılana bakınız  1964'ten beri Diyarbakır’da işimizi iyi ve doğru yapıyoruz
 
   Sıradan yada sıradışı olmak bu tercih kişiye özeldir. Biz diyoruz ki ; sıradan hizmet veren çok ama sıradışı olmak için birçok özelliğin birarada olması yanında tecrübe ve özveri bunlardan en önemlileridir
 
Kısaca felsefemiz; memnun edebileceğimiz kadar müşteri....
 
    Günümüzde daha çok kazanma,daha çok müşteri edinme ve daha çok parça adetine ulaşma gibi nedenlerle kaliteli hizmet standartlarında ciddi sorunlar yaşanmaktadır. Bizim için asıl amaç yukarıdaki saydıklarımız değil, öncelikle bireysel müşteri memnuniyetinin yanısıra, her ürüne göre özel temizleme ve ütüleme tekniklerinin kusursuz uygulanmasıdır.
 
  Bizim övünç kaynağımız; şube çokluğumuz yada çok parça adetine ulaşmamız değil, müşterilerimizin memnuniyeti ve memnun olan müşterilerimizin bizi dostlarına tavsiye etmesidir..
 
 
Misyonumuz
 
Güçlü,genç teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında Kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden Dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunmak.    
 
 
Vizyonumuz

Bütün faaliyetlerimizde mükemmelliği sağlayarak, ahlakını üst seviyede tutup ülkemiz bazında başarılı ve güvenilir bir  şirket olmak İZZET KURU TEMİZLEME olarak en büyük hedefimizdir.kaliteliyi uygun fiyata sahip olmalarını sağlamaktır.
Bizden Haberler

(23/12/2013)
Web Sitemiz Yayına Girmiştir..

(00/00/0000)
Haber & İlan & Duyuru

(00/00/0000)
Haber & İlan & Duyuru

(00/00/0000)
Haber & İlan & Duyuru

(00/00/0000)
Haber & İlan & Duyuru

(00/00/0000)
Haber & İlan & Duyuru

İletişim Bilgileri
  • Telefon : 0412 252 07 50
  • Fax : 0412 252 07 50
  • Adres : Selahattin Eyubi Bulvarı Gap 1 Sitesi B Blok 16/A Kayapınar / DİYARBAKIR